Cześć, nazywam się Olga Chmielewska. Uwielbiam wszelkie formy aktywności fizycznej, która towarzyszy mi od zawsze. W ciągu mojego życia spróbowałam kilku dyscyplin sportowych, ale najwięcej zaangażowania poświęcam karate Shotokan.
Karate uprawiam od 15 lat i aktualnie posiadam stopień II DAN. Ta sztuka walki ukształtowała mój charakter i wyposażyła mnie w wiele umiejętności. Zawsze czułam ducha rywalizacji i potrzebę konfrontacji, chcąc sprawdzić poziom własnych możliwości. Nieprzerwanie od 8 lat reprezentuję Polskę za granicami kraju. Za swoje największe osiągnięcia w karate, uważam zdobycie II miejsca na Mistrzostwach Świata w Anglii w 2013 roku, Mistrzostwa Europy w Anglii w roku 2015 oraz posiadanie tytułu niekwestionowanej Mistrzyni Polski w kata indywidualnym kobiet. Więcej o moich wynikach sportowych możecie przeczytać w zakładce Karate.

 

 

Z wykształcenia jestem Trenerem Przygotowania Fizycznego, Trenerem Karate oraz Instruktorem Fitness. Moją wiedzę zdobyłam podczas 5 letnich studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz licznych kursów. Posiadam przygotowanie teoretyczne oraz umiejętności nabyte dzięki kilkuletniej praktyce. Aktualnie doszkalam się na studiach doktoranckich na mojej Alma Mater.
Na co dzień jestem uśmiechniętą, lekko roztargnioną osobą z głową pełną pomysłów i marzeń, które uparcie realizuje. Mam dwie siostry, które wspierają mnie na każdym kroku, ale potrafią też powiedzieć mi nawet najgorszą prawdę. Lubię rozśmieszać innych, poznawać inspirujących ludzi, dążyć do wyznaczonych celów, ciepłą herbatę i psy :) Wierzę, że wszystko co mi się przytrafia jest mi pisane. Staram się eliminować narzekanie i bezpodstawne ocenianie ludzi. Ze szczególnym zamiłowaniem podróżuję po świecie. Każdego dnia staram się dowiedzieć czegoś nowego by być najlepszą wersją siebie.

 

 

Od pewnego czasu czuję potrzebę pomocy innym w motywowaniu ich do aktywności fizycznej. Przez długi czas mobilizowałam rodzinę i najbliższych znajomych, nie zdając sobie sprawy jak wiele osób lubi moją energię oraz sposób, w jaki pobudzam ich do działania. Słysząc coraz więcej takich wypowiedzi, za namową rodziny postanowiłam działać na większą skalę pomagając innym.
Pomimo aktywności sportowej nie zawsze prowadziłam zdrowy styl życia. W przeciągu ostatnich kilku lat świadomie zmieniłam na lepsze moje nawyki żywieniowe oraz treningowe. Jestem pełna nadziei, że również i w Was uda mi się zmienić podejście do dbałości o własne ciało oraz naładować motywacją do dalszej pracy nad sobą. Chętnie przekonam Was, że troska o ciało ma wpływ na inne aspekty naszego życia. Dbajmy zatem o nie z przyjemnością, korzystając z ogromnych możliwości jakie nam daje :)