TRENINGI PERSONALNE

title decoration
 
 Jeśli jesteś zainteresowana/y treningiem indywidualnym to świetnie trafiłaś/eś! Chętnie przeprowadzę Cię przez drogę do Twojej wymarzonej sylwetki. Do każdego staram się podejść indywidualnie, gdyż wiem, iż gotowe plany nie zawsze są skuteczne z racji dużej ilości czynników, którymi różnimy się od siebie. Dysponuje również odpowiednim sprzętem i oprogramowaniem, które pozwoli nam na śledzenie Twojego progresu. Treningi mogą odbywać się zarówno u Ciebie w domu jak i na świeżym powietrzu. Nie zwlekaj i zrób już dziś krok w dobrą stronę. 
 
Telefon: 509 079 090
 

Karta kalkulator

Zajęcia grupowe

TRENINGI GRUPOWE

title decoration
 
 Jeśli uważnie śledzisz moją stronę i fanpage na facebooku to na pewno wiesz, iż mam w planach prowadzenie regularnych zajęć grupowych outdoorowych. Sprzyjająca aura, świetna atmosfera i zadowoleni uczestnicy - to wszystko charakteryzuje pierwszą edycję tego rodzaju treningu. Nie przegap kolejnych zajęć i napisz do mnie jeśli chcesz być na bieżąco. 
 
E-mail: trenujzolga@gmail.com

INDYWIDUALNE CELE

title decoration
 
Przygotowujesz się do jakiegoś ważnego dla Ciebie wydarzanie sportowego i potrzebujesz porady?
Chciałbyś ujędrnić swoje ciało lub zbudować sylwetkę na zaplanowany wyjazd? 
Czujesz się spięta/y od stresu oraz ciągłego siedzenia za biurkiem i chcesz rozruszać swoje stawy oraz poprawić mobilność? 
A może od lat nie potrafisz postawić tego pierwszego kroku lub masz jakiś inny problem?
Nie wahaj się ani przez chwile napisać do mnie - postaram Ci się pomóc. Niektórzy dzięki mojej pomocy już spełnili swoje marzenia! 
 
Facebook: Trenuj (w) kratkę z Chmielewską

Maniacka